Başkanın Mesajı

 

1905 yılından bu yana Türkiye ve Dünya çapında büyük başarılara imza atmış, Türkiye’nin yüz akı Galatasaray Spor Kulübümüzün Adana’da ki resmi temsilcisi olan Adana Galatasaray Taraftarlar Derneği olarak Adanamız ve Galatasarayımız ortak paydasında, içerisinde spor olan her türlü konuya katkı sağlamak ve liderlik etmek üzere kurulmuş bir sivil toplum kuruluşuyuz.

 

2019 Yılı Şubat ayında 7 kurucu yönetim kurulu üyesi arkadaşım ile kuruluşunu gerçekleştirmekten onur duyduğumuz derneğimiz kısa sürede ilerleyen yapısı, artan üye sayısı ve faaliyetleri ile adından söz ettiriyor. Mayıs ayında gerçekleşen 1.Olağan Genel Kurulumuz ile seçilmiş yönetim kurulu olarak ilk gün kendimize hedef olarak koyduğumuz dernek merkezi hayalimizin peşinde faaliyetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz.

 

 

Efsanelerimizden Baba Gündüz’ün de söylediği gibi: Galatasaray bir his takımıdır, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp hep birlikte sevinmesini bilenlerin takımıdır”

 

Bende sizleri aynı hisle bu hedefe ortak olmak ve şanlı Galatasarayımızı Adana’da en üst düzeyde temsil edebilmek için bize güç vermeye ve derneğimize üye olmaya davet ediyorum…

 

Sevgi ve Saygılarımla